Firma Grażyny i Marka Jakubiec powstała w 1991r.

Piekarnia w pierwszych latach swojej działalności znajdowała się w innym budynku. Produkty wypiekane były w starym piecu ceramicznym. Jednak wraz z rozwojem swojej działalności zarówno piec jak i budynek piekarni nie wystarczały, by zapewnić ciągłość produkcji. Decyzje i działania temu zapobiegające sprawiły, że w 1998 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanego obiektu przy ul. Piastowskiej 6.

Kolejne etapy rozwoju firmy zainicjowały w 2002 roku powstanie budynku cukierni, która stała się mocną kartą przetargową na lokalnym rynku. I tak do dziś mając w swych szeregach kolektyw pracowników, wśród których są czeladnicy, mistrzowie oraz szkolący się uczniowie zaspakajamy gusta wielu klientów każdego dnia. Mając w ofercie ponad 250 artykułów produkujemy swe wyroby w trzech segmentach : piekarskim, cukierniczym oraz lodziarskim.  W ostatnim czasie zaczęliśmy również produkcję swojskich kanapek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Zapraszamy więc do jednego z naszych 21 sklepów firmowych, gdzie zostaną Państwo mile i profesjonalnie obsłużeni.

Nowością we wszystkich naszych sklepach są zainstalowane profesjonalne piece do odpieku pieczywa, drożdżówek  i przekąsek. Produkty wypiekane w naszych piecach NIE SA MROŻONE a poddane wydłużonemu i specjalnemu procesowi produkcji. Pozwala on dostarczać produkt w surowej i schłodzonej formie na sklep i upiec jak w prawdziwej piekarni.

2aa  1aa  3aa  4aa 

Login or Register

LOG IN